Najnowsze komentarze
oczywisie ze bmw to gufno, i jeszc...
lupa do zdjęcia: Zamyslona Ola Sobotka
oo znam ją
2920 (8)
aktualnie to bardzo "nie" tania za...
Zbycho_Jura do: Każdy motocykl się psuje?
To co wymieniłaś to mi się wydaje ...
Więcej komentarzy
Moje linki

Archiwum 12 2008

27 grudzień 2008 21:13

Rozmowa z Aniołem - W oczekiwaniu na opowieść

W momencie gdy ona objadała się kapuśniakiem Anioł wpatrywał się zamglonym wzorkiem w swoją szklankę. Widocznie bardzo się nad czymś zamyślił, bowiem zamiast sączyć truskawkowego shake'a, jaki mu podano, jedynie brodził w nim plastikową rurką.

ocena wpisu: 4.4

ilosć komenatarz: 4

ilosc wyswietlen: 529

17 grudzień 2008 10:45

Otwierając bramy do ogrodu cytatów

Niekiedy miała w zwyczaju przechowywać w swojej pamięci sentencje, które z pewnych powodów przykuły jej uwagę. Połączone w jedną całość stworzyły ogród cytatów, po którego ścieżkach lubiła się czasami przechadzać. Dzisiaj postanowiła otworzyć nieco szerzej bramy owego ogrodu i umożliwić wejście do niego czytelnikom swojego żmijowatego bloga.

ocena wpisu: 4.5

ilosć komenatarz: 2

ilosc wyswietlen: 2892

09 grudzień 2008 02:32

Rozmowa z Aniołem - w zaciszu Kafki

Minęło kilka dobrych godzin zanim udało się jej opuścić biuro. Była nawet ciekawa czy owy przybysz ciągle na nią czeka. Kiedy wyszła przed budynek zauważyła siedzącego na ławce rudzielca, który z zacięciem wcinał chipsy, popijając je coca-colą. Widocznie sprawiało mu to nie lada przyjemność bo jego uszy co i rusz pod wpływem pochrapywania podnosiły się w górę i w dół.

ocena wpisu: 4.5

ilosć komenatarz: 10

ilosc wyswietlen: 420

09 grudzień 2008 00:55

Poezja lat młodych?

Kilkanaście lat temu powstał zbiór wpisów, które przywykła nazywać "Poezją lat młodych". Ten skrzętnie ukrywany przed światłem dziennym zbiór tekstów stał się jej tajemniczym ogrodem, do którego tylko ona posiadała klucz. Kiedy sięgnęła w ostatnim czasie po niego miała ochotę zniszczyć większość zapisków, które w nim widniały. Uważała bowiem iż są one jedynie namiastką tego, co można nazwać poezją. Czy jednak miała odwagę aby tego dokonać?

ocena wpisu: 4.0

ilosć komenatarz: 3

ilosc wyswietlen: 211

01 grudzień 2008 23:59

Feralny poniedziałek

Spacerując całkiem niedawno po warszawskich Łazienkach natknęła się na swojej drodze na stertę liści, w której zawieruszyła się jedna z kartek kalendarza. Przeszła obok niej obojętnie jednak po chwili wróciła, aby uwiecznić ją na jednym ze swoich zdjęć... Zdjęcie przedstawiało zdeptany, sponiewierany i znienawidzony przez wielu Poniedziałek.

ocena wpisu: 4.2

ilosć komenatarz: 5

ilosc wyswietlen: 520