Najnowsze komentarze
oczywisie ze bmw to gufno, i jeszc...
lupa do zdjęcia: Zamyslona Ola Sobotka
oo znam ją
2920 (8)
aktualnie to bardzo "nie" tania za...
Zbycho_Jura do: Każdy motocykl się psuje?
To co wymieniłaś to mi się wydaje ...
Więcej komentarzy
Moje linki

Archiwum 08 2008

28 sierpień 2008 18:04

Rozmyślając nieopodal Kafki

Tego dnia chwyciła swój kask pod rękę i zeszła pospiesznie na dół. Książka i notatnik, które jeszcze przed chwilą trzymała w swoim ręku wrzuciła do kufra, po którym jak zawsze walały się różne pierdoły: od szczotki do włosów po pokrowiec na skuter. Kiedy wyruszała w drogę kątem oka spojrzała na niebo, które nieco poszarzało. Wydawało się jednak, że nawet kapryśna pogoda tego dnia nie jest w stanie odwieść jej od wyprawy w jeden z ulubionych zakątków Warszawy.

ocena wpisu: 4.0

ilosć komenatarz: 0

ilosc wyswietlen: 227

21 sierpień 2008 22:29

Ahoj czeska przygodo!

Po kolejnej kilkudniowej nieobecności w biurze wyjazd na III rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski do Brna stał pod wielkim znakiem zapytania. Jeszcze w środę zastanawiałam się czy powinnam po raz kolejny zostawić moje biurko samotnie i pozwolić aby kolejny stos wiadomości zasilił moją skrzynkę mailową.

ocena wpisu: 4.0

ilosć komenatarz: 0

ilosc wyswietlen: 310

21 sierpień 2008 00:02

Litwo ojczyzno moja - czyli Dni Suzuki na torze Nemuno Ziedas.

Wyjazd na Litwę był kontynuacją sopockiego wypadu na testy Yamahy Grizzly 550, z których relację zdałam już nieco wcześniej. Droga do naszego następnego celu, jakim były Dni Suzuki na torze w Kownie, już przed wjazdem na Litwę rozpoczęła się całkiem ciekawie.

ocena wpisu: -

ilosć komenatarz: 0

ilosc wyswietlen: 195